Soner ile fala bakışınızı değiştirin

Medyum Soner ile fala bakışınızı değiştirin.

İletişime Geç

Deneyimlerinizi unutun

Bu zamana kadarki deneyimlerinizi unutun.

Bizi Arayın

Yeni bir dünyanın kapısını açın

Yepyeni bir dünyanın kapısını açın.

İletişime Geç
Önceki
Sonraki

Medyum Soner ile Ankara'da eşsiz bir deneyime hazır olun,
Farkı yaşayarak görün..

Kahve Falı

Türk kahvesi daha sonraları Bosna, Orta Doğu ve Balkanlara arsından da dünyanın pek çok yerine yayılmış bir kahve kültürüdür.

Tarot Falı

Orta Çağ'ın sonlarına doğru ortaya çıkmış olduğu tahmin edilen ve insanlık çağının bilinen en eski kehanet yöntemlerinden biridir. 78 karttan ve iki ana bölümden oluşmaktadır.

İskambil Falı

Kartlar sadece oyun oynamak için değil aynı zamanda, fal bakmak ve gelecek ile ilgili bilgiler edinmek için de kullanılır.

Su Falı

Su Falı tüm fallar arasında en çok durugörü ve konsantrasyon gerektiren geleceği yorumlama metodudur. Her falcı su falına bakamaz çünkü bu fala bakacak yetenekli insan sayısı pek azdır.

Yıldızname

Kişinin doğum tarihi saati ismi vb. kişisel bilgileri kullanılarak bakılan bir yorum şeklidir.Kişinin doğumundan ölüme dek başından geçecek önemli olaylar belirtilir.

Remil İlmi

Remil ilmi Daniyal peygamberin geleceği ve geçmişi öğrenmeye yarayan parapsikolojiyle matematiği içinde bulunduran bir kehanet sanatıdır.

Melek Tarotu

Melekler bizi korumak, ilham vermek ve hayatımızı aydınlatmak için yaratılmış varlıklardır. Gökyüzünde bize ruhsal, fiziksel ve maddi sorunlarımıza çözüm bulmak için hazırlar.

Ateş Falı Tarotu

Ateş falı genellikle Afrika’da ve orta doğuda yapılan bir fal yöntemidir. Herkes tarafından bakılamayan bu fal için ustalık gerekir.

Katina Aşk Falı

'Deste' adı verilen fal 65 karttan oluşur. Özellikle aşk ile ilgili konularda iyi sonuçlar veren, mitolojik bir arka planı olan bir fal çeşididir.

Kum Falı

Kumdan bakılan özel bir faldır. Kum size istediğiniz her şeyi söyleyecektir. Bu özel fal ustalık gerektirir.

Size Umut Tacirliği Yapmıyoruz !

İnsanların aklına boş umutlar sokup paralarını almak yerine doğru hizmet vermeyi tercih eden sayılı yerlerdeniz.

Medyum Soner

AstroCentre is recognized as the best esoteric and astrology online magazine in the USA. Every day we publish fresh horoscopes, articles by and for professional astrologers, personalized predictions, tarot readings, numerology and Chinese astrology horoscopes and much more.

Our horoscopes can help you find a proper approach to solving all daily problems and achieving happiness in your life.

Yıllık
Tecrübe

Farklı
Fal Tipi

Çeşitli
Kaynak

Farklı
Müşteri

Medyum Soner Hakkında

Bio enerji ve metafizik uzmanı olarak, durugörü ilmiyle medyumlar arasında ciddi fark yaratmaktadır. Faldaki tecrübesini, yılların deneyimine ve doğuştan gelen hislerine borçludur. Telefonla ve yüzyüze fal hizmeti vermektedir. Tek yapmanız gereken iletişim kısmından randevu oluşturmak.

Sabit Numaramız:

Telefon Numaramız:

Mail Adresimiz: